25.3.09

Riigikogu korvpallitiim võitis Lähte Ühisgümnaasiumit 79:71

Riigikogu korvpallimeeskond võitis eile õhtul Lähte Ühisgümnaasiumi tiimi tulemusega 79:71. Mäng oli väga raske, sest esimese poolaja kaotasime suisa 31:42.

Seejärel võtsid kolmandal veerandajal hea kaitsega Lähte parima korviküti rajalt maha Jüri Ratas ja Indrek Saar ning tänu heale kaitsemängule tegime teise poolaja alguses 27:7 vahespurdi. Sädeleva partii tegi eile meie mängiv treener Jüri Ratas, kes viskas 31 punkti.

Riigikogu meeskonnaga oleme sel hooajal mänginud ka Kilingi-Nõmme, Turba ja Paide gümnaasiumitega. Skoor on meie kasuks 3:1, kaotasime ainult Kilingi-Nõmme uue spordihoone avamisel mullu sügisel, aga see oli ka hooaja algus, mil RK liikmete füüsiline vorm oli kehva ja kokkumäng alles lapsekingades:)

Tänasime eile Lähte meeskonda selle eest, et nad andsid meile väga hea treeningmängu enne 3. aprillil Rakveres toimuvat Balti parlamentide turniiri. Kui võidame Rakveres kolmandat aastat järjest Balti parlamentide karika, siis jääb see trofee igaveseks ajaks Eestisse.