13.2.12

Riigikogu kossumeeskonna hiilgav võit ehk parteide salakohtumine Haapsalus

Eile saavutas läbi kõigi aegade tugevaimas koosseisus mänginud Riigikogu kossumeeskond võidu iga-aastasel korvpalliturniiril Haapsalu Muda Cup, alistades finaalmängus kohaliku meeskonna Haapsalu Muda 58:50. Kahjuks vaikis õukonnameedia Riigikogu hiilgava võidu taaskord maha, selle asemel levis täna paranoiline kuulujutt sotside ja Keskerakonna salaopositsiooni kohtumisest Haapsalu pitsabaaris.

Ilmselt sai kumu alguse twitterist, kus keegi valvas haapsalane eile säutsus: "Haapsalu pizzakohvikus alustab einet hulk sotse, kohal on ka keskerakonna teisitimõtlejad. Ootame põnevaid poliituudiseid!" Paraku pidid püstolreporterid tunnistama, et põnevate poliituudiste asemel tuli seekord rahulduda higiste spordiuudistega.


Riigikogu seekordse edu aluseks oli erakordselt tugev koosseis ning hea tiimivaim. Rahva tahtel on Riigikogu meeskond kahtedel valimistel järjest noorenenud ja tugevnenud. Vanade tegijate (Jüri Ratas, Ott Lumi, Indrek Saar, Hannes Rumm, Riho Kangur) kõrvale on asunud andekad noormängijad Rainer Vakra, Remo Holsmer ja Rannar Vassiljev. Mitmes mängus jäime sellegipoolest kohati päris korralikku kaotusseisu, kuid just tugeva tahtmisega surusime vastased vaimselt maha.

Ainult väga pahatahtlikud pealtvaatajad väitsid, et Riigikogu edus oli finaalmängus oma osa ka kohtunik Ants Eegil, kes lootis meiega sõidukiga pärast mängu Tallinnasse naasta.

Turniiri parimaks mängijaks tunnistatud Riigikogu meeskonna resultatiivseim mängija Rainer Vakra sai auhinnaks firma Makita töömeestele disainitud raadio ning pidi taluma meeskonnakaaslaste nöökamist teemal, et nüüd on tal järgmine kord hea Nõmme radiaatorimajandust manageerides oma muss sangaga kaasa võtta.

Tulemused:
Eesti Arstid 52:46
Kuldkroon 61:50EÜE 72:48
Tallinna linnavalitsus 46:42
Haapsalu Muda 58:50

2 comments:

Andreas said...

pange palun mängijate statistilised näitajad ka, Lumi kontoris vaikib seekord, tavaliselt on oma punktide osas väga jutukas

Hannes Rumm said...

Esiteks, Lumi skooris korralikult, aga jäi Vakrale alla. Samas võttis just Ott rajalt maha vastaste mehed, kes olid temast küll 10 cm pikemad (seega üle-2-m mehed), aga meie õnneks ka veidi saledamad:)